O nás

Vitajte v našom zdravom kráľovstve

Teší nás, sme Michal, Lucia a Katka. Partia, ktorá miluje prírodu a uvedomuje si jej liečivú silu. (Ži)jeme zdravo a máme radi kvalitné produkty. Práve preto si nás získal elixír REGULAT® – komplexný prírodný fermentovaný doplnok stravy, ktorý dokáže nastoliť v organizme poriadok a pomôcť s rôznymi ťažkosťami od trávenia, kožných problémov až po zníženú imunitu či nedostatok energie. Veríme, že investícia do zdravia je jedna z najlepších investícií. Ak aj vy chcete spraviť niečo pre seba a cítiť sa zdravšie a spokojnejšie, ste u nás správne.

Ako sme sa dostali k REGULAT®

Už v roku 2010, v počiatkoch nášho podnikania, sme sa chceli venovať predaju zdravých výrobkov. Chceli sme predávať produkty na prírodnej báze, ktoré dokážu pomôcť telu, aby fungovalo správne. Kvôli svojej vyťaženosti sme však museli naše plány odsunúť na neskôr, až do roku 2020. V priebehu týchto 10 rokov sme však nezaháľali. Skúšali sme rôzne prírodné produkty, sledovali ich krátkodobé i dlhodobé účinky na zdravie. Našou prioritou bolo nájsť produkt, ktorý je komplexný, dokáže pomôcť s mnohými zdravotnými ťažkosťami a je vhodný pre široké spektrum ľudí – malé deti, tehotné ženy, seniori, diabetici, alergici atď. Dôležitý bol pre nás aj ekologický aspekt – hľadali sme výrobcov, ktorí premýšľajú udržateľne a s úctou k životnému prostrediu.

Prečo REGULAT®?

Odskúšali sme si na sebe množstvo prírodných prípravkov a výživových doplnkov, avšak vždy sme vnímali ich limity. Každý prípravok bol určený na niečo iné a keď sme chceli organizmu poskytnúť komplexnú starostlivosť, museli sme ich užívať naraz viacero. Našou srdcovkou sa preto postupom času stal REGULAT®, interne sme si ho nazvali „prípravok na všetko“. Pri jeho užívaní naviac organizmus lepšie vstrebáva potrebné látky, znižuje sa preto potreba užívať ďalšie doplnky.

Výrobca tohto prípravku venuje nemálo úsilia výskumu, kde preukazuje pozitívny vplyv fermentovaných zložiek na zdravie človeka. Tieto štúdie i naša prvotná skúsenosť nás presvedčili o tom, že ide o výnimočný produkt. Potenciál REGULAT® sme si však naplno uvedomili, keď sa nám osvedčil ako prevencia pred sezónnymi chorobami, našim deťom pomohol pri rôznych tráviacich ťažkostiach či kožných problémoch a nám dospelým dopĺňal energiu, zlepšil trávenie a cítili sme sa lepšie a spokojnejšie. REGULAT® si nás i naše okolie získal. Veľmi nás preto teší, že sme sa dohodli s firmou Dr. Niedermaier Pharma na zastúpení u nás na Slovensku.

Vďaka REGULAT® chceme aspoň malým dielom prispieť k tomu, aby ste boli zdravší, cítili sa vitálnejšie a netrpeli rôznymi zdravotnými ťažkosťami. Veríme, že sa tento fermentovaný elixír stane aj vaším spoločníkom!